در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

mroveis

بهترین و کم هزینه ترین راهکار پیاده سازی VoIP چیست ؟

سلام مجدد ، به نظر شما بهترین راهکار برای اجرای کم هزینه و Stable و صد التبه با امنیت بالا برای VoIP چیست ؟

1- استفاده از تجهزیات سیسکو

2- استفاده از تجهیزات پاناسونیک

3- استفاده از راهکارهای Online

تعداد کاربران 1000 نفر و پراکنده در سراسر ایران. با تشکر

#voip_چیست #بهترین_راهکار_voip #کم_هزینه_ترین_راهکار_voip #بهترین_سخت_افزار_پیاده_سازی_voip #اصطلاحات_voip #بهترین_راهکار_پیاده_سازی_voip #backup_گیری_از_سرور_voip #آموزش_راه_اندازی_voip_در_سیسکو #بهترین_نرم_افزار_پیاده_سازی_voip #آموزش_راه_اندازی_voip
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

به نظرم با سیسکو اجرا کنی خیالت راحته ولی مطمئنا هزینه ها به نسبت بالاست

غیر از اون الستیکس هم خوبه من خودم الستیکس توی سطح کشور در حدود 100 تا داخلی و روزانه حدود 2000 تا تماس راه اندازی کردم و بودن مشکل داره کار می کنه

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
احسان امجدی

با نظر اقای شوهانی موافقم. صد البته اجرای VOIP با تجهیزات سیسکو اطمینان خاطر بهت میده. الستیکس هم امروزه خیلی استفاده میشه و حتی نرم افزار فارسی اون هم موجوده. اگه بتونی خوب از عهده اش بر بیای، الستیکس هم میتونه جواب کارتو بده و بمراتب هزینه های کمتری رو داره.

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.

بنده هم با دوستان موافقم اگر جیبتون پر پوله سیسکو و گرنه Elastix جایگزین شایسته‌ای خواهد بود و شمارو ناامید نخواهد کرد.

امام محمد تقی (ع) فرمودند: تواضع و فروتني، زينت بخش علم و دانش است.
mroveis

سلام مجدد

در ابتدا از پاسخهای دوستان تشکر می کنم.

ضمناً کسی با پاناسونیک اجرا نکرده مثلا با سوییچ های سری NCP-1000 IP Business phone ویا سری NS.

موفق باشید

LPIC-1, LPIC-2, SUSE, Linux Plus, Network Plus, A Plus, MCSE , 2012, MCITP, CCNA, Exchange Server

بنده که سعادت نداشتم کار کنم

امام محمد تقی (ع) فرمودند: تواضع و فروتني، زينت بخش علم و دانش است.

تا جایی که من با سانترال های پاناسونیک و تجهیزاتش سروکار داشتم میدونم به نسبت تجهیزاتش گرون در میاد البته توی بحث VoIP پاناسونیک را کار نکردم

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork

دی لینک چطوره؟

Mr.Hajizadeh
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....