درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

تجربیات واقعی در استفاده از سرویس VoIP الستیکس

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
همایون
همایون ب
1394/03/27 04:04:34
با سلام ، از دوستان کسی سیستم الستیکس در پروژه بزرگ انجام داده؟با چه تعداد کلاینت؟چه مدت بدون مشکل داره کار میکنه؟ ما تو یه پروژه میخوایم ازش استفاده کنیم ولی میخوام مطمئن بشم جواب میده یا نه؟
author
Mehran Eshghi
45 ماه قبل
سلام دوست عزیز
من کار عملی انجام ندادم اما مطالعاتی که داشتم و امکاناتی که دیدم یتونه پاسخگوی نیاز شما باشه
موفق باشید
author
احسان امجدی
احسان امجدی
45 ماه قبل
امروزه خیلیا با الستیکس کار میکنند. من خودم یه پروژه راه انداختم که اکستنشن هاش در سراسر ایران پخش بودند. متاسفانه فقط در حد راه اندازی و تست با الستیکش کار کردم و پشتیبانیش نکردم. ولی مشکلی وجود نداره در این مورد.
author
jeffar
جعفر قنبری شوهانی
45 ماه قبل
توی سطح چند استان با حدود 100 داخلی و روزانه حدود 1300 تماس راه اندازی کردم و حدود دو سال هست که داره استفاده میشه و هیچ مشکلی نداشتم
author
همایون
همایون ب
45 ماه قبل
من به صورت کلی میخوام بدونم روی یاد گیریی CUCMوقت بزارم و یا الستیکس؟

تو این قضیه شکی نیست که سیسکو حرف نداره تو این ضمینه ولی مهم اینه که تو ایران کسی حاظر هزینه لایسنس و تمدید سالیانه و بقیه هزینه هارو بده؟

در صورتی که الستیکس رایگان و پولی قرار نیست بابتش پرداخت کنید فقط هزینه سخت افزاره
author
jeffar
جعفر قنبری شوهانی
45 ماه قبل
اگه صرفا بحث یادگیری مد نظر شماست من پیشنهاد می کنم سیسکو یادبگیرید چون خیلی کامل این به این قضیه پرداخته
بعد اگه خواستید الستیکس را پیداسازی بکنید خیلی راحت می تونید اینکار را انجام بدید
چون خود الستیکس رو میشه تو چند روز راحت یاد گرفت
author
same
سعید مهدی پور
45 ماه قبل
الاستیکس یک سیستم یگپارچه چند منظوره برای ارتباطات درون سازمانی که از چند نرم افزار Opeen Source که بصورت یگپارچه باهم عمل میکنن استفاده میکنه.
مثلا برای سیستم تلفنی از نرم افزار Free PBX
برای سیستم فاکس از Hyla Fax
برای سیستم چت از Open Fire
و ....
اگه مد نظرتون فقط یه سیستم تلفنی ساده است من پیشنهاد میکنم برید سراغ خود Free PBX و اگه سایر قابلیت های این سیستم مد نظرتون هست ازش استفاده کنین.
author
jeffar
جعفر قنبری شوهانی
43 ماه قبل
در این فیلم آموزشی نحوی نصب و راه اندازی سیستم الستیکس نمایش داده شده است :
نصب و راه اندازی Elastix یکی از بهترین نرم افزاری های VoIP

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات